دکتر علی وفائی

کاشت مو دکتر علی وفائی

مرکز کاشت موی طبیعی دکتر علی وفائی

ایران هیر سنتر مرکزی به مدیریت دکتر علی وفائی دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمينه بيماری های پوست و مو و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصی کاشت موی طبيعی درقلب شهر تهران (پايتخت کشور ايران) مشغول خدمت رسانی به مراجعين محترم می باشند.

آدرس : خیابان آفریقا (جردن) ، خیابان دستگردی (ظفر) غربی ، پلاک 386 ، طبقه سوم

تلفن تماس : 88653970 و 09128175141

برای اطلاعات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

تخصص منحصر به فرد دکتر علی وفائی بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبيعی برای شما است و در اين زمينه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنيا را بکار می بندد. تکنيک های اختصاصی و پيشرفته ای که در اين مرکز بکار گرفته می شوند به درجه ای از پيشرفت رسيده اند که موجب ايجاد موهای کاملاً طبيعی با بهترين طراحی و مدل مو برای شما خواهند شد. پس از انجام اينکار افراد ديگر به سختی متوجه موهای کاشته شده شما خواهند شد و مثل موهای طبيعی اين موها را می توانيد رنگ کنيد ، شانه و برس بزنيد و به آرايشگاه برويد .

تخصص ویژه دکتر علی وفائى در کاشت موی طبیعی به روش های میکروسرجری (FUT) و روش جدید غیرجراحی (FIT) و نيز انجام روش هاى تكميلى پيوند موى طبيعى شامل PRP (تزریق پلاکت غلیظ شده) و SMP (میکروپیگمانتاسیون اسکاپ) مى باشد. این سایت اینترنتی حاوی اطلاعات مفید و جامعی در زمینه مو ، مراقبت های آن، بيمارى هاى مو ، علل ریزش مو و روش های گوناگون درمان طاسی سر می باشد . دکتر علی وفائی به همراه مشاورین ورزیده خود آماده هستند تا آخرین و بهترین روش های درمانی را برای شما ارائه نموده و رضايت كامل شما را در حد امكان جلب نمايند.

دکتر وفائی عضو :

   انجمن متخصصین پوست ایران

   انجمن متخصصین پوست کانادا (CDA)

   انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو (ISHRS) – آمریکا

   انجمن آسیایی جراحان پیوند مو (AAHRS)

 • ارائه ضمانت نامه کتبی در مورد طبيعى بودن موهاى كاشته شده و اين مطلب كه هيچ كس متوجه موهاى پيوند زده شده نخواهد شد.
 • ایجاد حداکثر تراکم در منطقه گیرنده و انجام حداکثر تعداد موهای کاشته شده در یک جلسه
 • در اين مركز برای راحتی و آسایش فرد و کاهش هزینه های وی در هر جلسه کاشت موی طبیعی بسته به مشخصات پوست و موهای پشت سر فرد تا ده هزار تار مو (چهار هزار و پانصد الى پنج هزار گرافت) قابل کاشت هستند.
 • برداشت موها به روش های اختصاصی و مدرن
 • برداشت موها از بانك مو (در پشت سر) به گونه اى انجام مى شود كه محل برداشت در پشت سر تـا حـد امـکـان از نـظر زیـبـایی مشـخص نبوده و محـل بــرداشـت با مـوهای قسـمت های بالایی پوشانیده می شود. لازم به ذكر است كه درصورتی که موهای پشت سر شخص از ته (نمره صفر) زده شوند محل برداشت مشخص بوده ولی در هر حال اين محل فقط به صورت یک خط بسیار باریک (در روش FUT) و یا تعدادی نقطه های کوچک (در متد FIT) دیده می شوند كه از نظر زيبايى اهميتى ندارند. با استفاده از روش جديد SMP مى توان اين خط باريك و يا نقطه هاى كوچك فوق را هم از بين برده و محو نمود.

 • ترمیم ریزش مو در ابرو با نمای کاملاً طبیعی
 • باتوجه باینکه ابرو در معرض دید مستقیم قرار داشته و جهت رویش موهای آن تقریباً موازی با پوست است ، لذا کاشت موی طبیعی در ابرو بسیار مشکل بوده و احتیاج به وسایل مخصوص و مهارت بالایی دارد.در Iran Hair Center در هر جلسه کاشت ابرو 750 – 500 گرافت (1000 – 750 تار مو) کاشته شده و نتایج بسیار خوبی حاصل خواهد شد.
 • تیم ترمیم موی این مرکز می تواند نتایج بسیار بد و موی عروسکی ناشی از اعمال جراحی ترمیم مو درسالهای پیش را بصورت بسیار خوب و با رعایت مسایل زیبایی ترمیم نماید.
 • استفاده از تکنیک های پیشرفته کاشت مو
 • در Iran Hair Center کاشت مو با استفاده از تکنیک های مدرن بیحسی موضعی به صورت کاملاً بدون درد انجام شده و فرد اصلاً متوجه انجام کار نمی شود.
 • متدهای شمارش مو در منطقه دهنده و گیرنده
 • تیم جراحی Iran Hair Center مقدار مویی را (از منطقه دهنده در پشت سر) برمی دارد که در حد رفع نیاز منطقه طاس بوده و در ضمن با دقت بالا و استفاده از وسایل مدرن حتی یک تار موی شخص از بین نمی رود و همه این عوامل موجب می شود که میزان پرت موها (Hair Wasting) به حداقل خود و مطابق با استانداردهای جهانی برسد. این مسئله اهمیت زیادی از نظر برنامه ریزی برای جلسات بعدی پیوند مو (در صورت گسترش طاسی و نیاز به کاشت موی مجدد) دارد.
 • در Iran Hair Center از سه نوع گرافت (میکرو گرافت که دارای یک مو است ، فولیکولار یونیت که دارای دو الی سه مو است و گرافت های مودیفیه) استفاده شده و با ترکیب این سه نوع گرافت و جاگذاری استادانه آنها حداکثر تراکم همراه با بهترین و طبیعی ترین وضعیت بدست می آید .
 • یکی از معدود مرکز های پیوند مو در ایران است که تعداد بسیار زیادی عمل کاشت موی طبیعی موفقیت آمیز برای خانم های دارای ریزش موی مردانه و نیز خانم های دارای اسکار ناشی از اعمال جراحی زیبایی و سوختگی انجام شده است.
 • در Iran Hair Center حداکثر کوشش می شود تا تمامی کارهای فرد در یک جلسه شامل یک الی دو روز پشت سر هم انجام شده تا از اتلاف وقت گرانبهای شخص جلوگیری بعمل آید.
 • ترمیم مناطق سوختگی ، اسکارهای جراحی ، رد بخیه و محل ضایعات قدیمی بدون مو در پوست سر و صورت در Iran Hair Center با نتایج بسیار عالی و خیره کننده انجام می شود.
 • ترمیم ریزش مو و بی مویی مادرزادی در مناطق ریش و سبیل با دقت بسیار و همراه با موفقیت و نتایج خیره کننده در Iran Hair Center انجام می گردد.
 • در Iran Hair Center روش های تکمیلی پیوند موی طبیعی شامل PRP و SMP انجام می شود.
 • خط موی جلوی سر (Frontal Hairline) حساس ترین منطقه از نظر پیوند موی طبیعی است و ترمیم و بازسازی آن احتیاج به درجات بالایی از مهارت و هنر پزشکی دارد. این کار با موفقیت و حصول نتایج عالی در Iran Hair Center انجام می پذیرد.
 • مرکز پیوند موی دکتر علی وفائی از جمله مرکز هایی در ایران است که مشورت ابتدایی متقاضی پیوند موی طبیعی به صورت شخصی و حضوری توسط دکتر علی وفائی انجام شده و برخلاف مکان های دیگر این کار مهم به مشاورین سپرده نمی شود.
 • دکتر علی وفائی قبل از انجام کار (و در جلسات ابتدایی مشورت) شخصاً حجم زیادی از اطلاعات درست و صادقانه را در اختیار فرد گذاشته و به درستی و از روی امانت داری تمامی مسایل و مشکلات حال و آینده در مورد انجام این کار را برای شخص توضیح می دهند به طوری که ایشان می توانند با دید باز و از روی اعتماد قلبی مبادرت به تصمیم گیری در مورد انجام (و یا عدم انجام) کاشت موی طبیعی بگیرند.
 • در صورتی که پس از مشورت با دکتر علی وفائی و از نظر ایشان انجام پیوند موی طبیعی در حال حاضر (و یا برای همیشه) به صلاح فرد نباشد مطمئن باشید که این مسئله از روی صداقت کامل و با در نظر گرفتن ملاحظات فنی، انسانی، شرعی و تخصصی گرفته شده است و لذا اکیداً توصیه می شود که برای مشورت و اطمینان بیشتر حدالامکان به افراد دیگر مراجعه ننمایید زیرا ممکن است در مواردی اسیر دام شیادان انسان نما شده و کاری برایتان انجام شود که به صلاح شما نمی باشد.
 • همه روزه بیمارانی از شهرهای گوناگون ایران برای پیوند موی طبیعی به این مرکز دکتر علی وفائی مراجعه می نمایند و با رضایت مندی کامل به شهر خود باز می گردند. این افراد به اندازه ای از کار خود رضایت دارند که تلفن تماس، ای میل و عکس های قبل و بعد از کاشت موی خود را در اختیار ایشان قرار می دهند. شما می توانید با بیماران قبلی دکتر علی وفائی تماس گرفته و در مورد کار انجام شده با آنها مشورت نمایید. مشخصات بیماران قبلی دکتر علی وفائی در قسمت “تماس با بیماران” موجود می باشد.
 • در پایان باید گفت که همه این محسنات در Iran Hair Center با هزینه ای معقول و منطقی بدست آمده و در ضمن ضمانت نامه کتبی به بیمار داده خواهد شد.

کاشت مو دکتر وفائی

کاشت مو دکتر وفائی

index-2 index-3 index-5 index-7 index-9 index-10 index-12 index-13 index-17l

Share Button

ارسال نظر

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید!

لطفا ایمیل خود را به درستی وارد نمایید!

متن نظر نمیتواند خالی بماند!

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامیست!

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامیست!


sahar

سلام ببخشید دکتر برای خانم ها هم کاشت مو انجام میدن ؟ اگه امکانش هست مخواستم با شماره تلفن خانم هایی که زیر نظر دکتر بودن رو داشته باشم